ASKERDE BAŞLAYAN MUSALLAT 1 | KORKUNÇ HİKAYELER

ASKERDE BAŞLAYAN MUSALLAT 1 | KORKUNÇ HİKAYELER

Herkese selamlar ben Çağatay. Benim yaşadıklarım askerde başladı. O zamana kadar böyle şeyler bilmezdim. Askerde gece nöbetindeyken uyuklamak üzereydim. Ağırlık çökmüştü. Dayanılacak gibi değildi bu uyku. Ne olduğunu anlayamadan gözlerim kapandı. O anda enseme çok sert bir tokat geldi. Komutan gördü sandım. Ani bir hareketle ayağa fırladım ama hiç kimse yoktu. Ne biri var ne de bir ses var. Biri vurup kaçsa zaten kaçarken ayak seslerini duyarım ama öyle bir şeyde olmadı. Birkaç arkadaş daha böyle şeyler yaşadı ama onların yaşadıklarını anlatmak istemiyorum.

 

Askerde uyuduğum kısacık zaman dilimine yüzlerce kâbus sığdırdım. Hepsi de birbirinden korkunç. Bu yüzden akıl sağlığım bozulmaya başlamıştı. Kâbus görmekten gerçekle rüyayı karıştırır oldum. Mesela arkadaşımı cin kılığında görüyordum rüyamda. Uyanıp onu gördüğümde bağırmaya başlıyordum. Askerlik zor da olsa bitti. Döndüğümde bunlar düzelir diye düşünmüştüm. Ama öyle olmadığı gibi daha kötü oldum. Annemlerin haberi yoktu bu yaşadıklarımdan. Telaşlanmamaları için her konuşmamızda iyiyim derdim. Döndüğümde şaşırdılar haliyle. 15 kilo vermiştim çünkü. Annem çok üzüldü tabi. Evdeyken de kâbuslar devam etti. Benim çığlık seslerimden annemle babam da uyuyamaz oldu. Bu kâbuslardan sonra annem bir Kur’an getirdi odama. Başucuma koydu. O kuran sayesinde bir süre rahat uyudum. Ama sonra işler değişti.

 

Bir ablam var evli. Bir de ablamın çocuğu var 7-8 yaşlarındaydı o zaman. Ben arkadaşlarımla dışardaydım. Yeğenimle ablam bize gelmiş. Annem aradı ablan burada erken gel dedi. Ben de bir yarım saat sonra eve geçtim. Eve geçtiğimde önce odama girdim üzerimi değiştirdim. O sırada fark ettim ki Kur’an yerinde yok. Anneme sordum, odamdaki kuranı neden aldın? diye, ben almadım ki bugün odana hiç girmedim dedi. Kim alacak o zaman sabah çıkarken yerindeydi dedim. Ablam da yeğenime sordu. Sen mi aldın dayının odasına girmiştin oyun oynamıştım. Aldıysan söyle dedi. Yeğenim birden ağlamaya başladı.

Hani sıkıştırmadık,  çabuk söyle yerini demedik. Ağlaması için bir sebep yok. Aldım kucağıma ağlama dayısının bir tanesi kızmadık ki biz sana dedim. Ben almadım yerini bilmiyorum dedi. Ağladığı için fazla da üstüne gitmedik. Ama Kur’an yoktu, kayıptı. Sonra ablam gidince beni aradı. Kuran annenlerin yatak odasında aynalı dolabın arkasındaymış dedi. Tahmin ettiğimiz gibi yeğenim almış. Ama sizce de çok ilginç değil mi saklar gibi alıp koyması? Merak etse açsa baksa veya geri yatağın üzerine bıraksa çok normal ama oradan alıp başka odaya götürmesi ve dolabın arkasına atması çok tuhaftı. Annemlerin odasına gittim. Duvar komple dolap. Kapının açılıp kapanabilmesi için biraz boşluk var sadece.

Bu web sitesinde gerçek yaşanmış korku hikayeleri bulabilirsiniz.

Youtube kanalımıza abone olarak bu hikayeyi benden dinleyebilirsiniz. Paranormal hikayeler araştırmak ve sizlerle paylaşmak için bu siteyi kurduk. Korkunç hikayeler her ne kadar fazla paylaşılsa da bizim farkımız sizden gelen gerçek hikayelere yer vermektir. Korku hikayesi dinlemeyi ve okumayı seviyorsanız sitemizi ve youtube kanalımızı takip edin. Korku hikayesi olarak ilk akla gelen gerçek cin hikayeleri, musallat hikayeleri, büyü hikayeleri, define hikayesi, cin hikayesi olur. Bizde ağırlıklı olarak korku hikayeleri 18 kategorisinde cinli hikayeler konusuna yer veriyoruz. Sitemizde kısa korku hikayeleri olduğu gibi uzun korku hikayeleri de bulunmakta. Gerçek hikayeler ve yaşanmış hikayeler okuyabilirsiniz.

Yani sadece Türk cin hikayeleri değil aynı zamanda duygusal hikayeler, ibretlik hikayeler ve dini hikayeler, değişik hayat hikayeleri de okuyabilirsiniz.

Türk korku hikayeleri sevenler için sitemizde çok fazla yaşanmış gerçek hikaye var. Çoğunluk olarak Türkiye’de yaşanmış cin olayları var. Okumayı sevenler yaşanmış korku hikayeleri için sitemizi, internette yaşanmış korku hikayeleri dinle diye aratanlar ise youtube kanalımızı ziyaret edebilir.

Cin vakaları, cinle evlenmek daha çok köylerde meydana geldiği için Köy korku hikayeleri okumayı sevenler için de uygun hikayeler var.

 

 

0

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir