ASKERDE BAŞLAYAN MUSALLAT 2 | KORKUNÇ HİKAYELER

ASKERDE BAŞLAYAN MUSALLAT 2 | KORKUNÇ HİKAYELER

Onun dışında diğer köşeye kadar dolap var. Ve dolap duvara bitişik arkasına parmağınız zor sığar. Oradan nasıl gücü yetecek de dolabı çekecek sonra da aynısı gibi dolabı itecek? Ben bile çekerken iterken belimin ağrıdığını hissediyorum. Neyse, ablam yarın geleceğim konuşuruz dedi. Ablam bize çok sık gelmez. 2 haftada bir ancak uğrar. Üst üste geldiği pek olmamıştır. Bu yüzden merak ettim ne anlatacağını. Bu arada Kur’anı oradan çıkardım ve baş ucuma koydum. Ablam geldi ertesi gün. Yeğenimi babaannesine bırakmış. Yalnızdı. Telefonda anlatamadım, çocuğu dün korkutmuşlar dedi. Kim korkutmuş dedim. Ablamın tüylerinin diken diken olduğunu fark ettim. Senin odana girdiğinde bir adam görmüş o adam ona Kur’anı oradan al çabuk demiş. Yatak odasındaki dolabı arkasına attırmışlar.

Dolabın oraya Kur’anı attığında dolap kendiliğinden geriye doğru çekilmiş ve düzelmiş. Biz sorduğumuzda aynı adamı görmüş. O adam ona sakın söyleme demiş. Abla ne diyorsun sen ne adamı? dedim. Aslında ne olduğunu anladım ama kolay kabullenilecek bir şey değil. Ablam; biz bir hocaya gidelim, çocuğa açıklama yapacağım diye göbeğim çatladı, dün sabaha kadar sayıkladı, yatağını da ıslattı. Bu çocuk bu kadar korkmuş işte dedi. Abla seninle hiç konuşamadık ama ben askerde yaşamaya başladım bunları. Askerden dönünce de devam etti. Ben de bir hoca bulmak istiyorum. Ben de korkuyorum dedim. Ablam bana sarıldı. İki kardeş ağladık biraz. Tanıdık hoca yoktu ablam da annem de araştıracaktı.

Bulmak 1 ayımızı aldı. Şöyle söyleyeyim; o kadar çok hoca var ki ama çoğu yalancı. Hiçbiri güven vermedi. Hocalık eskiden mühim bir mertebeymiş. Şimdi fal bakan bile kendisine hocayım diyor. 1 ay boyunca gerçeğini sahtesinden ayırmaya çalıştık. 1 ay sanki 10 sene gibi geçti. Ne gündüz rahat var ne gece. Geceleri beni alıp götürüyorlardı. Gözümü açtığımda rüya görmüş gibi oluyordum. Ama rüya değildi. Beni çok uzun yürüttüler bir keresinde ayağımda ayakkabım yok, yataktaki halimle götürdüler. Ayağıma batan taşlar dikenler hepsinin acısından ağlıyorum. Ve tek diyebildiğim beni nereye götürüyorsunuz?

Sabaha kadar oradan oraya yürüttüler ve uyandığımda topuklarım yürümekten çatlamıştı. Bilmiyorum onların âleminde miydim yoksa başka bir yerde miydim? Bir gece de yine beni götürmüşlerdi. İki kolumda da biri var ve beni sürüklüyorlar sanki. Çünkü gitmek istemiyorum direnmeye çalıştığımı hatırlıyorum. Beni nereye götürüyorsunuz dedim ya. Gözlerim yarı açık. Zorluyorum etrafı görebilmek için ama sarhoş gibiyim. Beni bir evin önüne getirdiler. Kapıyı bir kadın açtı. Beni getirenlere endişeli bir şekilde şunu sordu. Gören oldu mu? Olmadı dediler. Çabuk getirin içeri o zaman dedi. İçeri soktular.

Bu web sitesinde gerçek yaşanmış korku hikayeleri bulabilirsiniz.

Youtube kanalımıza abone olarak bu hikayeyi benden dinleyebilirsiniz. Paranormal hikayeler araştırmak ve sizlerle paylaşmak için bu siteyi kurduk. Korkunç hikayeler her ne kadar fazla paylaşılsa da bizim farkımız sizden gelen gerçek hikayelere yer vermektir. Korku hikayesi dinlemeyi ve okumayı seviyorsanız sitemizi ve youtube kanalımızı takip edin. Korku hikayesi olarak ilk akla gelen gerçek cin hikayeleri, musallat hikayeleri, büyü hikayeleri, define hikayesi, cin hikayesi olur. Bizde ağırlıklı olarak korku hikayeleri 18 kategorisinde cinli hikayeler konusuna yer veriyoruz. Sitemizde kısa korku hikayeleri olduğu gibi uzun korku hikayeleri de bulunmakta. Gerçek hikayeler ve yaşanmış hikayeler okuyabilirsiniz.

Yani sadece Türk cin hikayeleri değil aynı zamanda duygusal hikayeler, ibretlik hikayeler ve dini hikayeler, değişik hayat hikayeleri de okuyabilirsiniz.

Türk korku hikayeleri sevenler için sitemizde çok fazla yaşanmış gerçek hikaye var. Çoğunluk olarak Türkiye’de yaşanmış cin olayları var. Okumayı sevenler yaşanmış korku hikayeleri için sitemizi, internette yaşanmış korku hikayeleri dinle diye aratanlar ise youtube kanalımızı ziyaret edebilir.

Cin vakaları, cinle evlenmek daha çok köylerde meydana geldiği için Köy korku hikayeleri okumayı sevenler için de uygun hikayeler var.

 

 

0

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir