ASKERDE BAŞLAYAN MUSALLAT 3 | KORKUNÇ HİKAYELER

ASKERDE BAŞLAYAN MUSALLAT 3 | KORKUNÇ HİKAYELER

İçerde şömineye benzer bir şey var. Ama içinde ateş yerine sadece duman var. O duman o kadar hareketli ki ocakta kaynayan bir sıvının buharı gibi. Fokurduyor sanki. Sonra onlar çıktı odadan ve dünya güzeli bir kız girdi. Üstünde bembeyaz bir elbise yüzü normal elleri kolları normal fakat ayakları mosmor. Ölü ayakları gibi. Bunu görünce korkup geri çekildim.

Korkma dedi ben artık senin karınım. Ben evli değil benim karım olamazsın diyorum. Ama halim yok yere kapaklanmak üzereyim. Bir gözüm de o dumanda. Dumana baktığımı fark etti. O bebeğimiz olacak dedi. Aklıma dua okumak geldi. Yarım yamalak hatırladığım kadarıyla okudum. Okudukça bana güç geldi. O bitkin halim geçti. Dimdik durdum gözlerim de açıktı artık. Okumaya devam ettim. Ben okuyunca kız odadan kaçtı. Ben de odadan çıktım. Evden çıktım, daha önce görmediğim bir yerdeyim ve kimse kalmamış orda sadece ben varım. Öyle ilginç ki, bu rüya değil diyorum eminim kollarımı sıkıyorum ve acıyı hissediyorum. Beni buraya getirdiler anladım peki ama geri nasıl döneceğim? Burası gerçek bir âlemse evimi nasıl bulacağım? Eğer rüyaysa nasıl uyanacağım? Hızı hızlı yürümeye başladım.

Karşıma bir adam çıktı ama bu adamdan hiç korkmadım. İyi bir varlık olduğunu hissettim. Nereye? dedi bana. Evime gitmek istiyorum ama evimi bulamıyorum dedim. Kim getirdi seni buraya dedi. Kim olduklarını bilmiyorum dedim. Ver bakalım şu cebindekileri bana dedi. Cebimde bir şey yok boş ceplerim dedim. Ver sen ver dedi. Allah allah cebimde ne var benim diye söylenirken elimle yokladım ceplerimi. İki tane ceviz çıktı cebimden. İşte bunları istiyorum dedi. O iki cevizi aldı benden. Bak sana gideceğin yolu gösteriyim: İleride 3 tane merdiven göreceksin. Ortadaki merdivenden çıkman lazım.

Ortadaki merdivenin altında da bir kadın göreceksin. Ona söyle; ben diyetimi ödedim, buradan çıkmak istiyorum diye. Tamam dedim gittim gerçekten 3 merdiven var. Sanki bir masalın içindeyim. Bu merdivenlerin sonu yok daha doğrusu sonunu biz göremiyoruz. Şöyle altından bakıyorum o kadar çok basamak var ki çıkmak imkânsız gözüküyor. Kadına söyledim ben diyetimi ödedim dedim. Çık o zaman dedi. Çıkacağım ama nasıl bu merdiven çok yüksek dedim. Görüntüye aldanma dedi. İki üç basamak çıktım yanılmıyorsam sonra yatağımda açtım gözlerimi.

 

Bu web sitesinde gerçek yaşanmış korku hikayeleri bulabilirsiniz.

Youtube kanalımıza abone olarak bu hikayeyi benden dinleyebilirsiniz. Paranormal hikayeler araştırmak ve sizlerle paylaşmak için bu siteyi kurduk. Korkunç hikayeler her ne kadar fazla paylaşılsa da bizim farkımız sizden gelen gerçek hikayelere yer vermektir. Korku hikayesi dinlemeyi ve okumayı seviyorsanız sitemizi ve youtube kanalımızı takip edin. Korku hikayesi olarak ilk akla gelen gerçek cin hikayeleri, musallat hikayeleri, büyü hikayeleri, define hikayesi, cin hikayesi olur. Bizde ağırlıklı olarak korku hikayeleri 18 kategorisinde cinli hikayeler konusuna yer veriyoruz. Sitemizde kısa korku hikayeleri olduğu gibi uzun korku hikayeleri de bulunmakta. Gerçek hikayeler ve yaşanmış hikayeler okuyabilirsiniz.

Yani sadece Türk cin hikayeleri değil aynı zamanda duygusal hikayeler, ibretlik hikayeler ve dini hikayeler, değişik hayat hikayeleri de okuyabilirsiniz.

Türk korku hikayeleri sevenler için sitemizde çok fazla yaşanmış gerçek hikaye var. Çoğunluk olarak Türkiye’de yaşanmış cin olayları var. Okumayı sevenler yaşanmış korku hikayeleri için sitemizi, internette yaşanmış korku hikayeleri dinle diye aratanlar ise youtube kanalımızı ziyaret edebilir.

Cin vakaları, cinle evlenmek daha çok köylerde meydana geldiği için Köy korku hikayeleri okumayı sevenler için de uygun hikayeler var.

0

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir