ASKERDE BAŞLAYAN MUSALLAT 4 | KORKUNÇ HİKAYELER

ASKERDE BAŞLAYAN MUSALLAT 4 | KORKUNÇ HİKAYELER

O cevizlerle ben nasıl diyet ödedim de kurtuldum bilmiyorum. Zaten bir süre sonra öyle bunalıyorsunuz ki hiçbir şey bilmek istemiyorsunuz. Sadece bu günler geçsin istiyorsunuz. 1 aylık zamanda bir sürü şey yaşadım. Şunu söylemeyi unuttum; ama Kur’an odanda değil miydi niye bunları yaşadın? diye sorarsanız; Kur’anı odamdan çıkarmak zorunda kaldım. Evet geceleri bir şey olmuyordu Kur’an varken. Ama nefes alamıyordum. Birileri boynumu boğazına öldürmek istercesine sıkıyordu. O yüzden çıkarmıştım.

 

Sonra gördüğüm başka bir rüyayı anlatayım. Bir gece ismimin söylenmesi ile uyandım. Fısıldayarak adımı söylüyor biri. Gözlerimi açtım. Odamda biri yoktu. Odamdan çıkıp sese bakmak istedim. Odamdan çıktığım anda kolumdan biri hızlıca çekti. Yine sürüklenmeye başladım. Midemin bulantısı hala aklımda. Beni nereye götürüyorsunuz dedim. Bir daha buradan çıkamaycaksın, hep burada kalacaksın dediler. Ormanlık bir alan ve bir ev var. Evin önünde bir kadın var. Süpürge ile oraları süpürüyor. Ama nasıl biliyor musunuz, olması gereken nedir? evin önünü pisliklerden arındırması. Ama bu tam tersi nerde pislik varsa evin önüne süpürüyor. Yığılmış böyle kumdu çöptü evin önü leş gibi. Bana baktı görünce.

Bu mu dedi. Bu dediler. Bir anda ellerimde zincir gibi şeylerin olduğunu fark ettim. Yoktu oraya gelirken bir anda oldu. Sanki köleymişim esirmişim gibi bileklerim birbirine zincirle bağlıydı. Bu sefer beni ev kısmına değil ahır kısmına soktular. Gerçek hayatta hiç domuz görmedim ben, filmlerde falan gördüm. Bir de orada. Bulunduğum yer de 3 tane domuz vardı. Benim aklıma yine dua etmek geldi. Duaya başladım çatı sallanmaya başladı. Çok şiddetli bir deprem gibi sallandı. Devam ettim okumaya.

Daha hızlı sallandı bu arada gözlerimi kapattım. Görmek istemiyorum çünkü. O kadar gerçek ki her şey. O yıkılan yerin altında kalmaktan korkuyorum. Sonra bir şey hissettim. Bunu da en son lunaparktayken hissetmiştim. Çok yükseğe hızla çıkan aletlere binince nasıl içiniz ılık ılık olur. Bir boşlukta hissedersiniz kendinizi. İşte öyle hissettim. Bir anda havalandım ya da fırlatıldım ama gözümü açtığımda yatağımda yatıyordum.

 

Çok şükür sonra bir hoca bulduk. Hocaya gittim annemle. Askerdeyken musallat olmuşlar. Hoca öyle dedi. Dişi cin âşık olmuş bana. Dua okuyarak kurtulmuşum. Yoksa o dumanlı evde nikâhımız olacakmış bizim. Benden ceviz alan adamı sorduğumda da şöyle bir açıklama yaptı: Biraz felsefe yapıyor gibi geldi ama. O adam benim okuduğum dualarmış. Dua, dedim, nasıl insan şekline girer? Dua her şekle girer dedi. Yeri gelir uçurumdan düşecekken elbisenin takıldığı ağaç dalı olur yeri gelir sana yol gösteren bir insan olur. Ardından bana muska yazdı. Birini odana koy birini üstünde taşı dedi. Tamamen kurtuldun mu derseniz, hayır. Yine kâbuslar görüyorum. Ama bana yaklaşamıyorlar. Aramızda görünmeyen bir duvar var sanki o duvarı aşamıyorlar. Yalnız kaç yıl oldu hala vazgeçmediler.

Yaklaşamıyorlar ama pes de etmiyorlar bu kötü hissettiriyor. Allah korusun muskam kaybolsa bir gün bir şey olsa biterim herhalde. Aramızdaki duvar yıkılır. En ufak yanlışımı kolluyorlar. Korkmuyorum desem yalan olur. Ne zamana kadar sürecek bilmiyorum. Beni bu dertten kökten kurtaracak biri çıkmadı karşıma. Allah benim durumumda olan herksin yardımcı olsun. Dinleyene masal gibi gelir yaşamak çok zor. İnşallah bir gün ben de tamamen kurtulurum. Hikâyemi seslendirmenizi çok istiyorum. Hepiniz Allah’a emanet olun.

Bu web sitesinde gerçek yaşanmış korku hikayeleri bulabilirsiniz.

Youtube kanalımıza abone olarak bu hikayeyi benden dinleyebilirsiniz. Paranormal hikayeler araştırmak ve sizlerle paylaşmak için bu siteyi kurduk. Korkunç hikayeler her ne kadar fazla paylaşılsa da bizim farkımız sizden gelen gerçek hikayelere yer vermektir. Korku hikayesi dinlemeyi ve okumayı seviyorsanız sitemizi ve youtube kanalımızı takip edin. Korku hikayesi olarak ilk akla gelen gerçek cin hikayeleri, musallat hikayeleri, büyü hikayeleri, define hikayesi, cin hikayesi olur. Bizde ağırlıklı olarak korku hikayeleri 18 kategorisinde cinli hikayeler konusuna yer veriyoruz. Sitemizde kısa korku hikayeleri olduğu gibi uzun korku hikayeleri de bulunmakta. Gerçek hikayeler ve yaşanmış hikayeler okuyabilirsiniz.

Yani sadece Türk cin hikayeleri değil aynı zamanda duygusal hikayeler, ibretlik hikayeler ve dini hikayeler, değişik hayat hikayeleri de okuyabilirsiniz.

Türk korku hikayeleri sevenler için sitemizde çok fazla yaşanmış gerçek hikaye var. Çoğunluk olarak Türkiye’de yaşanmış cin olayları var. Okumayı sevenler yaşanmış korku hikayeleri için sitemizi, internette yaşanmış korku hikayeleri dinle diye aratanlar ise youtube kanalımızı ziyaret edebilir.

Cin vakaları, cinle evlenmek daha çok köylerde meydana geldiği için Köy korku hikayeleri okumayı sevenler için de uygun hikayeler var.

0

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir