CİNLERE İNANMAYAN KIZIN BAŞINA GELENLER! 3 | GERÇEK KORKU HİKAYELERİ

CİNLERE İNANMAYAN KIZIN BAŞINA GELENLER! 3 | GERÇEK KORKU HİKAYELERİ

Diğerleri de çok iyi fikir dedi. Telefonunun şifresini bilirdik. Çünkü birbirimizin telefonundan video ya da müzik açtığımız çok olmuştur. Annem yazan kişiyi arayalım dedik. Ben konuşacaktım. Kadın kızım merhaba diye açtı telefonu. O an anladım kadının hiçbir şeyden haberi yok. Ben uygun bir dille anlatmaya çalıştım. Cinler hakkında konuşurken Merve böyle şeyler söyledi, sonra da bu olayları yaşadı. Hastaneye götürüldü kızınızın psikolojik sorunları olduğunu sandıkları için hastaneye yatırılması gerektiği söyleniyor. Lütfen onu bir hocaya götürün bu musallattan kurtulursa zaten düzelecek dedik. Annesi şaşkınlıkla dinledi beni. Çok endişelendi, panikledi. Biz birazdan yola çıkarız yarına orda oluruz dedi.

Haber verdiğim için de teşekkür etti. Biz de yarın hastaneye gidelim ziyaret edelim kız yalnız kalmasın dedik. Ertesi gün sabah erkenden hastaneye gittik. Fakat ziyaretçi saati henüz başlamadı dediler bekledik biraz sonra girdik içeri. Biz gittik. 1 saat geçmeden ailesi de geldi. Ailesi çok tatlı insanlardı, kapıdan girer girmez içim ısındı. Ağlamışlar sanırım gelmeden. Gözleri kıpkırmızıydı. Doktorlarla konuşmaya gittiler sonra. Merve şunları anlattı: Gündüz hiçbir şeyim yok ama akşam ezanından sonra çok kötü oluyorum. Beni korkutuyorlar. Yurttayken en son beni sürükleye sürükleye kendi âlemlerine götürdüler. Bana orda işkenceler yaptılar.

Etrafımda 20-30 varlık vardı. Kimisi uzun kimisi kısa. Gözleri yüzlerine göre kocaman Bazılarının ağzı bazılarının kulakları yok. Etrafımda ayin yapar gibi döndüler. Beni öldüreceklerini parçalarımı da kimsenin bulmayacağını söylediler dedi. Ağlamaya başlayınca tamam anlatma dedik o da sustu. Az sonra ailesi geldi hastaneden çıkıyoruz tamam dedi. Hepimiz çok sevindik. Doktor son kez geldi baktı. Şu an gayet iyi dedi. Biz de Merve’yi alıp çıktık. Ailesi bizi arabayla yurda bıraktı. Merve’nin de bazı eşyalarını aldılar ve götürdüler. Merve memleketine gitti. Orda hocaya götürdüler. Okul kapanana kadar Merve dönmedi. Okulunu dondurdular. Bir sonraki eğitim yılında yani eylül ayında Merve dönmüştü. Çok sevindik güzel bir kutlama yaptık aramızda.

Merve gidice neler yaşadığını da anlattı. Ailesi hocaya götürmüş. Hoca bu sıkıntıyı 4 ayda ancak çözmüş. Çok kuvvetli bir cin kabilesi musallat olmuş. Merve’yi delirtip öldürmeyi amaçlamışlar. 4 ay boyunca sadece bir öğün yemek yiyebilmiş. Çünkü diğer zamanlar hep korkutuluyormuş. Zayıflamıştı zaten. Geceleri annesiyle yatmış. Ama yine korkutulmuş tabi. Anneni de öldüreceğiz demişler. Merve bazen kendinden geçiyormuş. Bilinçli hareket edemiyormuş. Saçlarını kesip kesip yiyormuş mesela. Ailesi hiç yalnız bırakamaz olmuş. Artık cinlere inanıyor tabi. Biz bu konuyu hiç açmıyoruz. Çok etkileniyor. Sinemaya gitmiştik. Komedi filmi izleyecektik. Orada korku filmi afişleri vardı onlara bile bakamadı.  Ama şükür artık iyi hala aynı odadayız ve hala beraberiz.

 

Bu web sitesinde gerçek yaşanmış korku hikayeleri bulabilirsiniz.

Youtube kanalımıza abone olarak bu hikayeyi benden dinleyebilirsiniz. Paranormal hikayeler araştırmak ve sizlerle paylaşmak için bu siteyi kurduk. Korkunç hikayeler her ne kadar fazla paylaşılsa da bizim farkımız sizden gelen gerçek hikayelere yer vermektir. Korku hikayesi dinlemeyi ve okumayı seviyorsanız sitemizi ve youtube kanalımızı takip edin. Korku hikayesi olarak ilk akla gelen gerçek cin hikayeleri, musallat hikayeleri, büyü hikayeleri, define hikayesi, cin hikayesi olur. Bizde ağırlıklı olarak korku hikayeleri 18 kategorisinde cinli hikayeler konusuna yer veriyoruz. Sitemizde kısa korku hikayeleri olduğu gibi uzun korku hikayeleri de bulunmakta. Gerçek hikayeler ve yaşanmış hikayeler okuyabilirsiniz.

Yani sadece Türk cin hikayeleri değil aynı zamanda duygusal hikayeler, ibretlik hikayeler ve dini hikayeler, değişik hayat hikayeleri de okuyabilirsiniz.

Türk korku hikayeleri sevenler için sitemizde çok fazla yaşanmış gerçek hikaye var. Çoğunluk olarak Türkiye’de yaşanmış cin olayları var. Okumayı sevenler yaşanmış korku hikayeleri için sitemizi, internette yaşanmış korku hikayeleri dinle diye aratanlar ise youtube kanalımızı ziyaret edebilir.

Cin vakaları, cinle evlenmek daha çok köylerde meydana geldiği için Köy korku hikayeleri okumayı sevenler için de uygun hikayeler var.

 

0

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir