CİNLERLE KONUŞMAK İÇİN HER ŞEYİ YAPTIM! 1 | GERÇEK HİKAYELER

CİNLERLE KONUŞMAK İÇİN HER ŞEYİ YAPTIM! 1 | GERÇEK HİKAYELER

15 yaşındayım bu olayları 8 yaşımdan beri yaşıyorum. 8 yaşındaydım. Okuldan yeni gelmiştim, başım ağrıyordu. Annem ilaç verdi, onu içip yattım. Uyumuşum. Uyandığımda vücudumu hareket ettiremiyordum. Sadece gözlerimi hareket ettirebiliyordum. Birkaç gölge gördüm o an. Baş ucumda daire çizerek dönüyorlardı. O an o kadar korktum ki bağırmak istiyordum ama sesim çıkmıyordu. Sonra birkaç fısıltı duydum. Fısıltılar yakınımdan geliyordu ama anlaşılmıyordu. Sonra oldukça kalın ve hırıltılı bir ses bana “seni buradan alacağız.” dedi. Çok korkmuştum.

Hala hareket edemiyordum. Çok terlemiştim korkudan. Sonra annem odaya geldi, o odaya girer girmez geçti. Annem benim halimi görünce ne olduğunu sordu. Her şeyi anlattım. “Sana karabasan gelmiş.” dedi. O yaşlarımdayken karabasanın ne onu dahi bilmiyordum. O gece annemin yanında yattım. O gece başka bir şey yaşamamıştım. Bu olaydan yaklaşık 4 yıl sonra yani 12 yaşlarımdayken cinlere aşırı merak sarmıştım. Durmadan internetten onlar hakkında araştırma yapıyordum. Sonraları merakım daha da arttı. Onlarla iletişime geçmek istedim.

 

İnternetten saatlerce araştırma yaptım bu konu hakkında. Sonra bir dua buldum. Onu her gece okudum ama işe yaramadı. Her aklıma geldiğinde o duayı okuyordum. Sonra bir gece bir rüya gördüm. Rüyamda yemyeşil bir bahçedeydim. Bahçede benden başka bir de siyah bir keçi vardı. Ben o an keçinin yanına gitmek istedim. Keçinin yanına geldiğimde keçi birden bana doğru hızlıca döndü. O an keçinin gözlerini fark ettim kırmızıydı. Bana “Ne istiyorsun bizden?” dedi. O an sıçrayarak uyandım. Uyandığımda sabah ezanı okunuyordu. Çok korkmuştum. Bir süre etkisinden çıkamadım ama merakım hala gitmemişti.

Bu sefer onların yüzünü görmek istedim. Yüzlerini çok merak ediyordum. O gece o duayı okuyup yattım. Bu sefer rüyamda odamdaydım. Yatağımın üstünde oturuyordum. Sonra odanın kapısı açıldı. Ben de “Geldiysen yanıma gelip otur.” dedim. Sonra kapı kapandı ve yatağımdaki yastık yere düştü. Odanın içinde bir ses yankılandı. “Ne istiyorsun?” dedi. Ben de “Yüzünüzü görmek istiyorum.” dedim. “Sana ancak dehşet içeren yüzümü gösteririm.” dedi. Ben de niye güzel yüzünü göremeyeceğimi söyledim. O an kapı tekrar açılıp geri kapandı. O an uyandım. Bir süre bunları düşündüm. Çok etkilemişti bu rüya beni.

 

Bu web sitesinde gerçek yaşanmış korku hikayeleri bulabilirsiniz.

Youtube kanalımıza abone olarak bu hikayeyi benden dinleyebilirsiniz. Paranormal olaylar araştırmak ve sizlerle paylaşmak için bu siteyi kurduk. Korkunç hikayeler her ne kadar fazla paylaşılsa da bizim farkımız sizden gelen gerçek hikayelere yer vermektir. Korku hikayesi dinlemeyi ve okumayı seviyorsanız sitemizi ve youtube kanalımızı takip edin. Korku hikayesi olarak ilk akla gelen gerçek cin hikayeleri, musallat hikayeleri, büyü hikayeleri, define hikayesi, cin hikayesi olur. Bizde ağırlıklı olarak korku hikayeleri 18 kategorisinde cinli hikayeler konusuna yer veriyoruz. Sitemizde kısa korku hikayeleri olduğu gibi uzun korku hikayeleri de bulunmakta. Gerçek hikayeler ve yaşanmış hikayeler okuyabilirsiniz.

Yani sadece Türk cin hikayeleri değil aynı zamanda duygusal hikayeler, ibretlik hikayeler ve dini hikayeler, değişik hayat hikayeleri de okuyabilirsiniz.

Türk korku hikayeleri sevenler için sitemizde çok fazla yaşanmış gerçek hikaye var. Çoğunluk olarak Türkiye’de yaşanmış cin olayları var. Okumayı sevenler yaşanmış korku hikayeleri için sitemizi, internette yaşanmış korku hikayeleri dinle diye aratanlar ise youtube kanalımızı ziyaret edebilir.

Cin vakaları, cinle evlenmek daha çok köylerde meydana geldiği için Köy korku hikayeleri okumayı sevenler için de uygun hikayeler var.

 

0

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir