DEĞİRMENDEKİ CİNLER | YAŞANMIŞ KORKU HİKAYELERİ

DEĞİRMENDEKİ CİNLER | YAŞANMIŞ KORKU HİKAYELERİ

Merhabalar kanalımızı severek takip ediyorum. Benim de bir hikayem var. Aslen Kastamonu Pınarbaşılıyım.

Öncelikle ismimi vermek istemiyorum. Bundan 4 sene önce İstanbul’un stresinden bunalıp çoluk çocuğu alıp köye gittik. Köyün alt tarafında dere boyunda eski su değirmeni var. Kullanırdık eskiden. Ormana gezintiye çıktım. Zaman nasıl hızlı geçti anlamadım. Akşam olmak üzereydi. Değirmenin yanına gelince eski günler aklıma geldi ve kapısını açıp içeri girdim. Her şey yerli yerince duruyordu. Ondan sonra oturdum bir sigara yaktım. Sonra değirmenin küçük penceresinden baktığımda iyice hava kararmış artık gideyim diye ayağa kalktım.

 

Kalkar kalmaz o ahşap kapı büyük bir gürültüyle kapandı.

Sonra epey uğraştım açamadım. Değirmenin taşı aniden dönmeye çalışmaya başladı. Ensemde soğuk bir nefes hissettim ve kalın bir ses “Bizim evimizde ne işin var? Senin etlerini ayıracağız. Kemiklerini değirmende un yapacağız.” dedi ve kahkaha sesleri gelmeye başladı. Yani korkudan sureleri bile okuyamadım var gücümle kapıyı zorlayıp açtım ve kendimi dışarı attım.

Sonra derenin içinden karşıya geçip rampa yukarı var gücümle kaçtım. Sonrasında kahkaha sesleri ve izlenme hissi köyün içine kadar devam etti ama çok şükür o günden sonra bir şey olmadı.

Bu web sitesinde gerçek yaşanmış korku hikayeleri bulabilirsiniz.

Youtube kanalımıza abone olarak bu hikayeyi benden dinleyebilirsiniz. Paranormal hikayeler araştırmak ve sizlerle paylaşmak için biz bu siteyi kurduk. Korkunç hikayeler her ne kadar fazla paylaşılsa da bizim farkımız sizden gelen gerçek hikayelere yer vermek. Korku hikayesi dinlemeyi ve okumayı seviyorsanız sitemizi ve youtube kanalımızı takip edin. Korku hikayesi denildiğinde ilk akla gelen cin hikayeleri, musallat hikayeleri, büyü hikayelericin hikayesi olur. Bizde ağırlıklı olarak korku hikayeleri kategorisinde cin hikayesi konusuna yer veriyoruz. Sitemizde kısa korku hikayeleri olduğu gibi uzun korku hikayeleri de bulmakta. Gerçek hikayeler ve yaşanmış hikayeler okuyabilirsiniz.

Sadece paranormal hikayeler değil aynı zamanda duygusal hikayeler, ibretlik hikayeler ve dini hikayeler de okuyabilirsiniz.

 

0

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir