HAKKIMIZDA

HAKKIMIZDA

Hakkımızda

Hikaye Saati olarak tamamı gerçek yaşanmış korku hikayeleri paylaşıyoruz. Bunlar  sizden gelen hikayelerdir. Öncelikle youtube kanalı açarak başladığımız bu serüvende hikayelerin yazılı halini de sizlerle paylaşmak istedik. Kanalımıza abone olarak okuduğunuz bu hikayeleri bir de benden dinleyebilirsiniz. Sizden gelen hikayelerde gerekli yerlerde cümle düzeltmelerini yapıyoruz. Ancak olayın akışını ve içeriğini kesinlikle değiştirmeden yayımlıyoruz. Kurgu hikayeler mevcut değildir. Yani bizim yaptığımız gerçek hayat hikayelerine  yer vermektir.

Hikaye gönderen kişilerden bazıları ismini, yaşadığı yeri açıkça belirtiyor. Bunu istemeyen kişiler ismini ve yaşadığı yeri değiştiriyor veya gizliyor. Korku hikayeleri ana kategorimiz. Ancak diğer türlerde hikayelere de yer veriyoruz. Bunlar ibretlik hikayeler, psikolojik hikayeler, deep web hikayeleri, dark web hikayeleri, dini hikayeler, duygusal hikayeler ve bunlar gibi diğer hayat hikayeleridir. Korku hikayelerinde olduğu gibi bunların da tamamı gerçek yaşanmış hikayeleridir. Ayrıca sizlerin de yaşadığı ilginç, paranormal, ders verici, korku hikayeleri ya da itiraflar varsa bizimle mail adresimiz üzerinden paylaşabilirsiniz.

İnstagram hesabımızı takip edebilirsiniz ve dilerseniz telegram grubumuza katılabilirsiniz.

[email protected]

Bu web sitesinde gerçek yaşanmış korku hikayeleri bulunuyor.

Youtube kanalımıza abone olarak bu hikayeyi benden dinleyebilirsiniz. Paranormal olaylar araştırmak ve sizlerle paylaşmak için bu siteyi kurduk. Korkunç hikayeler çok fazla gelişti bu güne kadar. Ancak bizim farkımız sizden gelen gerçek hikayelere yer vermektir. Korku hikayesi dinlemeyi ve okumayı seviyorsanız sitemizi ve youtube kanalımızı takip etmeyi unutmayın.