ANNEMİ VE BABAMI ÖLDÜREN BÜYÜYDÜ! 1 | KORKU HİKAYESİ GERÇEK

ANNEMİ VE BABAMI ÖLDÜREN BÜYÜYDÜ! 1 | KORKU HİKAYESİ GERÇEK

ANNEMİ VE BABAMI ÖLDÜREN BÜYÜYDÜ – KORKU HİKAYESİ GERÇEK

Merhaba hikâye saati, korku hikayesi kanalını yakından takip ediyorum. Ben de yaşadıklarımı anlatmak istiyorum. Biz 4 kardeşiz. Ben en büyükleriyim. Annem babam ben orta sondayken vefat ettiler. Bir trafik kazasında ikisi de öldü. Biz 4 kardeş çok çaresiz kaldık. Ben büyükleri olduğum için sorumluluk bana kaldı. Ama en büyükleri dediysem 13-14 yaşlarındaydım. İki halam 3 teyzem 1 dayım 4 amcam vardı. Ama inanır mısınız hiçbiri bize sahip çıkmadı. Kardeşlerimle kaldım. Okulu bıraktım mecburiyetten. Çalıştım. Kardeşlerime baktım. İşte komşular çağırırdı beni. Mesela gel benim evi temizle sana 20 lira gel benim camı sil sana 5 lira gel balkonlarımı yıka sana 10 lira.

İşte böyle yerlere gittim. Ama halamla evimizin çok yakın olmasına rağmen hiç uğrayıp nasıl olduğumuzu sormazdı. Çok içerlerdim. En küçük kardeşim 4 yaşındaydı. Bizi yuvaya alacaklar diye çok korktum. Kardeşlerimle beni ayıracaklar diye çok korktum. Benden bir küçüğü 10 yaşındaydı. Kardeşimi ona emanet edip işe giderdim. Ancak gündelik işlerdi bunlar. Çünkü her zaman gidecek durumum yoktu. Kardeşlerim okula gittiği için o küçük kardeşim ortada kalıyordu. Ancak o anne diye ağladığında ben de ağlardım. Yani ben de çocuktum. Ben de annemi özlüyordum.

Kardeşim çok ağlardı.

Yani sürekli kâbus görürdü. Uyanıp duvara doğru bakarak git diye ağlardı. Ama duvarın orda kimseyi göremezdik. Bu beni çok korkuturdu. Mesela bir gece kalktı, su istedi getirdim. Suyu içecekken birden attı elinden ne oldu ablam dedim.  Şu adam elini soktu suya su pis oldu dedi. Evde adam falan yoktu. Yeniden su getirdim kardeşim uyuyana kadar başında durdum. Sonra gitti mi o adam burada mı dedim, burada dedi. Böyle bir süre idare ettik.

 

Sonra ben 16 yaşıma geldim. Kardeşim yine o varlıkları görüyordu. Annemle babamın eşyaları  çuvallarda, yatak odasında duruyordu. Cenazeden sonra teyzemler toplamıştı. O çuvalları açmak istedim. Neden bilmiyorum. Yani belki elbiselerine sarılacaktım, ağlayacaktım. Açtım çuvalı. O kadar yıl geçmiş ama çuvalın içinden annemle babamın kokusu geliyordu. Sonra ağlaya ağlaya çıkardım hepsini. Bu küçük kardeşim geldi. Beni ağlarken görünce aklı sarmasa da o da ağladı. Geldi kıyafetlere baktı yanıma oturdu. Sonra içini açarken bir kutu çıktı. Etrafı süslü, boncuklu bir kutu. Bu ne böyle dedim içini açtım ki Allah sizi inandırsın 20-30 tane muska var.

 

Bu web sitesinde gerçek yaşanmış korku hikayesi bulabilirsiniz.

Youtube kanalımıza abone olarak bu hikayeyi benden dinleyebilirsiniz. Paranormal olaylar araştırmak ve sizlerle paylaşmak için bu siteyi kurduk. Korkunç hikayeler her ne kadar fazla paylaşılsa da bizim farkımız sizden gelen gerçek hikayelere yer vermektir. Korku hikayesi dinlemeyi ve okumayı seviyorsanız sitemizi ve youtube kanalımızı takip edin. Korku hikayesi olarak ilk akla gelen gerçek cin hikayeleri, musallat hikayeleri, büyü hikayeleri, define hikayesi, cin hikayesi olur. Bizde ağırlıklı olarak korku hikayeleri 18 kategorisinde cinli hikayeler konusuna yer veriyoruz. Sitemizde kısa korku hikayeleri olduğu gibi uzun korku hikayeleri de bulunmakta. Gerçek hikayeler ve yaşanmış hikayeler okuyabilirsiniz.

Yani sadece Türk cin hikayeleri değil.  Mesela duygusal hikayeler, ibretlik hikayeler ve dini hikayeler, değişik hayat hikayeleri de okuyabilirsiniz.

Türk korku hikayeleri sevenler için sitemizde çok fazla yaşanmış gerçek hikaye var. Çoğunluk olarak Türkiye’de yaşanmış cin olayları var. Okumayı sevenler yaşanmış korku hikayeleri için sitemizi, internette yaşanmış korku hikayeleri dinle diye aratanlar ise youtube kanalımızı ziyaret edebilir.

Cin vakaları, cinle evlenmek daha çok köylerde meydana geldiği için Köy korku hikayesi gerçek okumayı sevenler için de uygun hikayeler var.

0

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir