KÖMÜRLÜKTEKİ KÖPEK CİNMİŞ! 1 | KORKU HİKAYESİ TÜRK

KÖMÜRLÜKTEKİ KÖPEK CİNMİŞ! 1 | KORKU HİKAYESİ TÜRK

İyi günler Pınar Hanım. Ben Nisa. Hayatımda yaşadığım en zor zamanlardan bahsedeceğim size. O zamanlar henüz 13 yaşındaydım. Bahçeli bir evimiz vardı. Etrafımızdaki evler apartmandı sadece bizimki bahçeliydi. Müstakil şirin bir evdi. Diğer apartmanların bahçesi oyun oynamak için müsait değildi. Bu yüzden en uygun bahçe bizimkiydi. Ben de çocukları toplar bizim bahçeye getirirdim. Annem babam hiç kızmazdı. Aksine diğer çocukları da çok severlerdi. Annem hepimize yemek koyardı hiçbirimizi ayırmazdı.

Bazen hep beraber ders çalışır ödev yapardık, bazen de saklambaç gibi oyunlar oynardık. Yaz ayıydı. Hava geç kararırdı. Biz de geç saatlere kadar oynardık. Diğerlerinin ailesi bizimkileri tanırdı zaten. Onların da gözü arkada kalmazdı. Bir gün yine saklambaç oynuyorduk. Oynamak için havanın kararmasını beklemiştik. Karanlıkta oynamak daha kolaydı ve daha eğlenceli olurdu.

Ben ebeydim.

Sonra sesli bir şekilde 100’e kadar saydım. Gözümü açtığımda kimse kalmamıştı. Oyunu 6 kişi oynuyorduk. 2’si 5 ya da 6 yaşındaydı. Bir yerden gülme sesleri geldi. Küçük olanların güldüğünü anladım. Sesin geldiği tarafa doğru gittim. Gülme sesleri arttı. Sizi görüyorum dedim onlara. Hâlbuki görmüyordum. Çıktıklarında nasıl olsa onlardan hızlı koşar sobelerdim. Ama çıkmadılar.

Bu kıkırdamalar bir süre sonra durdu. Onun yerine acı bir çığlık duydum. İki küçük çocuk girdikleri yerden bağırarak çıktılar. O kadar korkmuşlardı ki oyunu devam ettirip sobeleyemedim. Diğerleri de bağırma sesleri duyunca saklandıkları yerden çıktılar. Annem de gelmişti. Anneme koştular hemen. Bizim evin yan tarafında ufak bir kömürlük vardı. Oraya girmişler. Orda kocaman bir köpek gördüklerini söylediler.

Ben gülmeye başladım.

Köpek sanmışsınız orda köpek yok ki dedim. Vardı dediler. Annem kömürlüğün kapısını açtı. İçeri baktık beraber. Ama dediğim gibi köpek yoktu. Kapı kapalı olduğu için ancak bir insan kapıyı açıp girebilir içeri. Bir köpek giremez. İçerisi karanlık olduğu için çocuklar benzetti galiba dedim. Ama hayır benzetmedik. Köpek bize havladı dediler. Bu sefer de belki dışardan bir köpek havladı siz içerde sandınız dedim. Köpeğin gözlerini gördüklerini onlara doğru havladığını söylediler. Nerden baksanız tutarsız bir durum ama çok irdelemedik. Bu kadar saklambaç yeter gelin oturalım dedik. Bahçemizde ağacın altında masa vardı. O masaya oturduk hep beraber. Sohbet edelim dedik.

Bu web sitesinde gerçek yaşanmış korku hikayeleri bulabilirsiniz.

Youtube kanalımıza abone olarak bu hikayeyi benden dinleyebilirsiniz. Paranormal hikayeler araştırmak ve sizlerle paylaşmak için bu siteyi kurduk. Korkunç hikayeler her ne kadar fazla paylaşılsa da bizim farkımız sizden gelen gerçek hikayelere yer vermektir. Korku hikayesi dinlemeyi ve okumayı seviyorsanız sitemizi ve youtube kanalımızı takip edin. Korku hikayesi olarak ilk akla gelen gerçek cin hikayeleri, musallat hikayeleri, büyü hikayeleri, define hikayesi, cin hikayesi olur. Bizde ağırlıklı olarak korku hikayeleri 18 kategorisinde cinli hikayeler konusuna yer veriyoruz. Sitemizde kısa korku hikayeleri olduğu gibi uzun korku hikayeleri de bulunmakta. Gerçek hikayeler ve yaşanmış hikayeler okuyabilirsiniz.

Yani sadece Türk cin hikayeleri değil aynı zamanda duygusal hikayeler, ibretlik hikayeler ve dini hikayeler, değişik hayat hikayeleri de okuyabilirsiniz.

Türk korku hikayeleri sevenler için sitemizde çok fazla yaşanmış gerçek hikaye var. Çoğunluk olarak Türkiye’de yaşanmış cin olayları var. Okumayı sevenler yaşanmış korku hikayeleri için sitemizi, internette yaşanmış korku hikayeleri dinle diye aratanlar ise youtube kanalımızı ziyaret edebilir.

Cin vakaları, cinle evlenmek daha çok köylerde meydana geldiği için korku hikayesi türk okumayı sevenler için de uygun hikayeler var.

 

0

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir