KÖYDE YAŞADIĞIM KORKUNÇ OLAY! 1 | YAŞANMIŞ KORKU HİKAYELERİ

KÖYDE YAŞADIĞIM KORKUNÇ OLAY! 1 | YAŞANMIŞ KORKU HİKAYELERİ

Selamlar hikâye saati, sizlere Adana’dan ulaşıyorum. İsmim Hazal. Kendi köyümde şahit olduklarımdan sonra merak edip öğrendiğim paranormal bir hikâye anlatmak istiyorum. Bizim köyümüz şehire yarım saat uzaklıkta eski bir köy. Genellikle terk edilmiş yıkık taştan evler çoktur. Biz de bazen arkadaşlarla öyle evleri bulur girer kendimize oyun edinirdik. Bu arada bizim köyde Selma adında deli bir kadın yaşar. O sıralar sürekli bizim evin önüne gelmeye başlamıştı ve geldiğinde bizden açım bahanesiyle yemek isterdi, annem de acır verirdi. Annem pek umursamazdı ama benim dikkatimi çekmişti, bu nerdeyse her gün oluyordu ve annem ne zaman bir yiyecek verse bir iki ısırıp tişörtünü açıp içine tutardı. Sonra da oraya iyice yerleştirir ve kalkar giderdi. Merak ediyordum bu ne gizemdir diye.

 

Hani size demiştim ya biz yıkık evlerde oynardık diye, bir gün annem bunu duydu ve çok kızdı. Sebebini sorunca anlatmaya başladı. Bu kadar kızmasının sebebinin o deli Selma ile ilgisinin olduğunu öğrendim. Meğer bu deli Selma 11-12 yaşlarındayken Nurten diye bir arkadaşıyla bizim yaptığımız gibi yıkık evlerde oynuyorlarmış. Bir gün yine orda oynarken farklı bir ses işitip çığlık atmaya başlamışlar ve oraya yığılmışlar. Komşular çıkarmış onları ama Nurten’i ölü olarak bulmuşlar. Selma ise felçli bir şekilde uzun süre yatalak kalmış. Bir hoca çağırmışlar aslını öğrenelim diye, meğer o yıkık evi cinler sahiplenmiş, kızları orda istememişler ve kendilerini feci bir kılıkta göstermişler.

Böyle olunca Nurten kurtulamamış, Selma da bu şekilde yatalak kalmış, hoca bunu meydana çıkarmış. Birkaç zaman gelip gitmiş sonra Selma’yı iyileştirmeyi başarmış ama ne yazık ki cinler onun peşini bırakmamışlar. Bir şekilde aklını çelip kendi âlemlerine çekmişler. Orda çok yakışıklı bir cin ona evlenme teklifi etmiş ve o âlemde bir eşi olmuş. Ondan hamile kalmış. Hamile kaldığı sırada evden kaçmış çocuğu doğurmaya yakın bir zamanda köyün girişindeki ilkokulun arkasına yerleşmiş ve orda doğum yapmış. Doğum yaptığında eşi diğer âlemden gelip çocuğu almış. Selma ise evine tekrar dönmüş, sadece annesi ile yaşıyormuş. Annesi tabi aylardır kızına hasretmiş. Etrafa dert yanarken böyle çıkıp gelince çok sevinmiş.

Bu web sitesinde gerçek yaşanmış korku hikayeleri bulabilirsiniz.

Youtube kanalımıza abone olarak bu hikayeyi benden dinleyebilirsiniz. Paranormal hikayeler araştırmak ve sizlerle paylaşmak için bu siteyi kurduk. Korkunç hikayeler her ne kadar fazla paylaşılsa da bizim farkımız sizden gelen gerçek hikayelere yer vermektir. Korku hikayesi dinlemeyi ve okumayı seviyorsanız sitemizi ve youtube kanalımızı takip edin. Korku hikayesi olarak ilk akla gelen gerçek cin hikayesi, musallat hikayeleri, büyü hikayeleri, define hikayesi, cin hikayesi olur. Bizde ağırlıklı olarak korku hikayeleri 18 kategorisinde cinli hikayeler konusuna yer veriyoruz. Sitemizde kısa korku hikayesi olduğu gibi uzun korku hikayesi de bulunmakta. Gerçek hikayeler ve yaşanmış hikayeler okuyabilirsiniz.

Yani sadece Türk cin hikayeleri değil aynı zamanda duygusal hikayeler, ibretlik hikayeler ve dini hikayeler, değişik hayat hikayeleri de okuyabilirsiniz.

Türk korku hikayesi sevenler için sitemizde çok fazla yaşanmış gerçek hikaye var. Çoğunluk olarak Türkiye’de yaşanmış cin olayları var. Okumayı sevenler yaşanmış korku hikayesi için sitemizi, internette yaşanmış korku hikayeleri dinle diye aratanlar ise youtube kanalımızı ziyaret edebilir.

Cin vakaları, cinle evlenmek daha çok köylerde meydana geldiği için Köy korku hikayeleri okumayı sevenler için de uygun hikayeler var.

 

 

0

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir