KÖYDE YAŞADIĞIM KORKUNÇ OLAY! 2 | YAŞANMIŞ KORKU HİKAYELERİ

KÖYDE YAŞADIĞIM KORKUNÇ OLAY! 2 | YAŞANMIŞ KORKU HİKAYELERİ

Yanından ayrılmamış ve o geldikten sonra kapıyı hep kilitli tutmuş ama Selma dayanamıyormuş çıkmak istiyormuş çünkü eşi doğum yaptıktan sonra ona, seni burada çocuğu emzirmen için her gün bekleyeceğim demiş. Bu yüzden evden çıkıp gitmek istiyormuş. Çocuk ölür diye endişe ediyormuş. Annesi bunu bilmiyormuş tabi. Delirdiğini düşünüyormuş. Tekrar kaçmasından gelmemesinden korkuyormuş, açamıyormuş kapıyı.  Bir gün annesi onun duvara bakarak konuştuğunu görmüş, bir şey diyememiş ama bunu her gün yaptığını fark etmiş. Bir gün bunu yaparken aniden sinirlenmiş, başka bir şeye dönüşmüş sanki.

Birden annesinin boğazını sıkıp öldürmeye çalışmış. O sırada Selma yere yığılıp kalınca kadın kurtulmuş ama kızını yerde gördüğünde tanıyamamış, çünkü yüzü yanmış gibi ayakları elleri de kötürüm kalmış gibiymiş, yatağa taşımış kızını. Ayıldığında her şeyi annesine anlatmış. Cinleri olduğunu, her gün konuştuğunu, diğer âlemi, eşini, çocuğunu her şeyi anlatmış. Annesi onu hocaya götürmek istemiş ama Selma; izin vermiyorlar olmaz demiş. Annesi bir gün bir hoca bulmuş ve onu götürmek istemiş, tabi başka bir bahaneyle. Yolları da okulun oradan geçiyormuş. Selma hocaya gittiğini bilmeyerek okulun önünden geçtikleri sırada annesine anne beni bekle bebeğimi emzirip geliyorum demiş ve gitmiş. Annesi hayretle izliyormuş ve korkuyormuş tabi. Bebeği emzirirken kendi cinlerinden ve eşinden annesinin onu hocaya götürdüğünü öğrenmiş. Annen seni hocaya götürecek ve çocuğundan da ayıracak demişler.

 

Selma bunu kabullenememiş ve çocuğunu eşinin izniyle kıyafetinin içine sokmuş ve eve kaçmış. Annesi de onun kaçtığını görünce peşinden gitmiş. Onu evde bulunca rahatlamış. Sonra Selma artık cinlerin olmadığını hoca gerekmediğini söylemiş. Annesi ikna olmasa da birkaç gün kapı yine kitli kalmış. Sonra Selma’nın iyi olduğunu görünce rahat etmiş ve kapıları açmış. Selma artık köy sokaklarında kıyafetinin içindeki cin bebeğiyle yaşamaya eve de annesi için gelmeye başlamış.

Bir süre sonra ise dilsiz kalmış fakat bunun sebebini ben de bilmiyorum ve bizim eve gelip yemek istemesinin sebebi ise şuymuş: Biz oynarken onun fenalık geçirdiği ve cinlere karıştığı ilk eve girmemiz. Kendini bize ve evimize yakın hissettiği için geliyormuş. Birkaç ısırık aldıktan sonra tişörtünü açıp içine tutmasının sebebi de bebeğinin karnını doyurmak içinmiş. Hatta bazen konuştuğunu duyanlar olurdu, hem de dilsiz olduğu halde. Bunu öğrendikten sonra bir daha o evlere yaklaşmadım ve deli Selma da bir daha uğramadı zaten. Hikâyem bu kadardı. Yayınlarsan çok mutlu olurum Pınar abla sağlıcakla kalın Hikâye Saati.

Bu web sitesinde gerçek yaşanmış korku hikayeleri bulabilirsiniz.

Youtube kanalımıza abone olarak bu hikayeyi benden dinleyebilirsiniz. Paranormal hikayeler araştırmak ve sizlerle paylaşmak için bu siteyi kurduk. Korkunç hikayeler her ne kadar fazla paylaşılsa da bizim farkımız sizden gelen gerçek hikayelere yer vermektir. Korku hikayesi dinlemeyi ve okumayı seviyorsanız sitemizi ve youtube kanalımızı takip edin. Korku hikayesi olarak ilk akla gelen gerçek cin hikayesi, musallat hikayeleri, büyü hikayeleri, define hikayesi, cin hikayesi olur. Bizde ağırlıklı olarak korku hikayeleri 18 kategorisinde cinli hikayeler konusuna yer veriyoruz. Sitemizde kısa korku hikayesi olduğu gibi uzun korku hikayesi de bulunmakta. Gerçek hikayeler ve yaşanmış hikayeler okuyabilirsiniz.

Yani sadece Türk cin hikayeleri değil aynı zamanda duygusal hikayeler, ibretlik hikayeler ve dini hikayeler, değişik hayat hikayeleri de okuyabilirsiniz.

Türk korku hikayesi sevenler için sitemizde çok fazla yaşanmış gerçek hikaye var. Çoğunluk olarak Türkiye’de yaşanmış cin olayları var. Okumayı sevenler yaşanmış korku hikayesi için sitemizi, internette yaşanmış korku hikayeleri dinle diye aratanlar ise youtube kanalımızı ziyaret edebilir.

Cin vakaları, cinle evlenmek daha çok köylerde meydana geldiği için Köy korku hikayeleri okumayı sevenler için de uygun hikayeler var.

 

 

0

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir